Skartovací stroje »

Ceny bez DPH 21%

Skupinové skartovací stroje

Skupinové skartovací stroje jsou určeny pro vysoké výkony. Například do výpočetních středisek, na chodbu pro několik kanceláří a všude tam, kde je třeba skartovat velké objemy dokumentů.

Eba Ideal

Srovnávací tabulka: Týmové skartovače EBA | Týmové skartovače EBA vyšší výkon

Výrobce (značka)

Profesionální skartovací stroj AutoMax 350 C + -
Profesionální skartovací stroj Fellowes

AutoMax 350 C

Výrobce: Fellowes

Ideální řešení automatické skartace papíru pro kanceláře do 5-ti uživatelů představuje druhá generace osvědčeného modelu AutoMax. Světový lídr v technologii pro skartování Fellowes, Vás o tom přesvědčí. Automatický skartovací stroj Vám umožní věnovat se prospěšnějším kancelářským činnostem, nežli je vkládání papíru do běžného skartovače. AutoMax 350 C je schopen na jeden pracovní cyklus poskartovat ze zásobníku až 350 listů 70g papíru v křížovém řezu 4×38 mm. Skartovač je vybaven vstupní štěrbinou pro alternativní ruční podání až 12 listů papíru současně. Technologie AutoFeed zajistí automatické podání listů papíru ze zásobníku. Ze zásobníku je možno skartovat běžný papír, papír sešitý sponkou nebo sepnutý svorkou (max. do 20 listů). Systém AutoReverse – zajistí přerušení skartace a krátký zpětný chod při záseku podávaného papíru. Skládaný papír, poštovní obálky i s obsahem, CD/DVD nosiče a kreditní karty se skartují prostřednictvím otvoru pro manuální podávání. Vstupní šíře 230 mm. Skartovač systémem „SMART LOCK“ elektronicky uzamče po vložení čtyřmístného PIN kódu dokumenty po dobu celého cyklu skartace. Je tak zaručeno, že nikdo jiný se ke skartovanému obsahu nedostane (dokonce ani po odpojení a znovuzapojení stroje do el. sítě). Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového panelu s LED podsvětlením. Samozřejmostí je indikace přehřátí, otevřených dvířek koše, plného odpadního koše a případného kolizního stavu (pokud je na vstupu nežádoucí obsah). Řezné nože ze speciální tvrzené oceli, silný motor a kovové převodové součásti předurčují AutoMax pro dlouhodobé a bezproblémové využití. Tento model je nadimenzován pro dlouhodobý nepřetržitý provoz při zachování velmi nízké hlučnosti – „SilentShred“. V případě nečinnosti delší než 2 min se stroj automaticky vypne – „Sleep MODE“, šetří tím odběr el. energie. „Aaccufeed™“ – automatické podávání papíru pro střední a vyšší zátěž, šetří čas strávený podáváním papíru. Svou kapacitou je vhodný pro týmová pracoviště s 3 až 5-ti lidmi, ideální pro „open office", konferenční místnosti, apod. Orientační doba skartace při plném zásobníku je 13–15 min s ohledem na typ skartovaného materiálu. Objem koše 68 litrů, rozměry (Š x H x V) 390×578×815 mm, hmotnost 31,8 kg, napájení 230–240 V/ 50Hz.

Hmotnost 31.80 kgBěžná cena 18.690 Kč

17.690Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 225 Ci + -
Profesionální skartovací stroj Fellowes

225 Ci

Výrobce: Fellowes

Bezpečný, tichý a výkonný skartovač s velkým objemem koše 60 L. Křížový řez 4×38 mm, skartovací kapacita 24 listů 70g papíru. Atraktivní design. Elektronický start/stop, funkce zpětného chodu. Intuitivní systém obsluhy – diody informující o přeplnění a vyjmutém koši. Motor určen k nepřetržité práci. Snadno si poradí i se skartací sponek z kancelářských sešívaček, kreditních karet nebo CD a DVD. Bezpečnostní stupeň dle DIN 66399 – P4, bezpečnostní stupeň DIN karty – T2, bezpečnostní stupeň DIN CD – O1. Oddělený vstup pro skartaci CD nebo plastových karet, odpad je oddělen v samostatné schránce od skartovaného papíru, což umožňuje třídění odpadu. Kolečka s blokováním pro snadnou manipulaci. Rychlost skartace 5 m/min. Rozměry: 45×44×79 cm (ŠxHxV). Hmotnost: 37,6 kg. Funkce: Systém SafeSense™ – automatické zastavení skartovacího stroje při dotyku rukou v oblasti vstupního otvoru. Pokročilý systém 100% JAM PROOF – funkce, která zabrání uvíznutí papíru a pomáhá provádět skartaci odolného materiálu. Energy Savings System™** – funkce úspory energie vypíná zařízení po 2 min nečinnosti. AUTO OIL™ – funkce automatického olejování řezacích nožů. Zvyšuje kvalitu skartace a prodlužuje životnost stroje. CONTINUOUS DUTY™ – motor je určen k nepřetržité prá­ci.

Hmotnost 37.60 kgBěžná cena 19.800 Kč

18.690Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 2326 S 4 mm + -
Profesionální skartovací stroj EBA

2326 S 4 mm

Výrobce: EBA

Výkonný skartovač se vstupní šířkou 260 mm, umožňuje dlouhodobé zatížení. Kapacita skartace až 32 listů 70g/m2 papíru v řezu 4 mm. Kontrolní světelná indikace aktuálního zatížení ECC, velký objem odpadního koše 100 L. Popis: „SPS“ – patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim „ZERO ENERGY“ (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by). Vícefunkční přepínač „EASY-SWITCH“ s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu, „ECC“ – elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci, automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru, nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám, možnost skartace CD/DVD nosičů, výkonný motor 640 W pro stálý provoz, vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 125L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd, mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 100 L, lze v něm používat odpadní pytle, vyrobeno v Německu. Rozměry (V x Š x H): 926×495×470 mm. Hmotnost: 48 kg.

Produktový list - 2326 S 4 mm

Hmotnost 48.00 kgBěžná cena 21.590 Kč

19.990Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj AutoMax 550 C + -
Profesionální skartovací stroj Fellowes

AutoMax 550 C

Výrobce: Fellowes

Ideální řešení automatické skartace papíru pro kanceláře s více (5+) uživateli představuje druhá generace osvědčeného modelu AutoMax. Světový lídr v technologii pro skartování Fellowes, Vás o tom přesvědčí. Automatický skartovací stroj Vám umožní věnovat se prospěšnějším kancelářským činnostem, nežli je vkládání papíru do běžného skartovače. AutoMax 550 C je schopen na jeden pracovní cyklus poskartovat ze zásobníku až 550 listů 70g papíru v křížovém řezu 4×38 mm. Je navržen pro nepřetržitý provoz. Skartovač je vybaven vstupní štěrbinou pro alternativní ruční podání až 14 listů papíru současně. Ze zásobníku je možno skartovat běžný papír, papír sešitý sponkou nebo sepnutý svorkou (max. do 20 listů). Systém AutoReverse – zajistí přerušení skartace a krátký zpětný chod při záseku podávaného papíru. Skládaný papír, poštovní obálky i s obsahem, CD/DVD nosiče a kreditní karty se skartují prostřednictvím otvoru pro manuální podávání. Vstupní šíře 230 mm. Skartovač systémem „SMART LOCK“ elektronicky uzamče po vložení čtyřmístného PIN kódu dokumenty po dobu celého cyklu skartace. Je tak zaručeno, že nikdo jiný se ke skartovanému obsahu nedostane (dokonce ani po odpojení a znovuzapojení stroje do el. sítě). Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového panelu s LED podsvětlením. Samozřejmostí je indikace přehřátí, otevřených dvířek koše, plného odpadního koše a případného kolizního stavu (pokud je na vstupu nežádoucí obsah). Řezné nože ze speciální tvrzené oceli, silný motor a kovové převodové součásti předurčují AutoMax pro dlouhodobé a bezproblémové využití. Tento model je nadimenzován pro dlouhodobý nepřetržitý provoz při zachování velmi nízké hlučnosti – „SilentShred“. V případě nečinnosti delší než 2 min se stroj automaticky vypne – „Sleep MODE“, šetří tím odběr el. energie. „Accufeed™“ – automatické podávání papíru pro střední a vyšší zátěž, šetří čas strávený podáváním papíru. Svou kapacitou je vhodný týmová pracoviště s 5-ti a více lidmi, ideální pro „open office", konferenční místnosti, apod. Orientační doba skartace při plném zásobníku je 13–15 min s ohledem na typ skartovaného materiálu. Objem koše 83 litrů, rozměry (Š x H x V) 441×578×890 mm, hmotnost 33,6 kg, napájení 230–240 V/ 50Hz.

Hmotnost 33.60 kgBěžná cena 23.100 Kč

22.190Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 2326 C 2 x 15 mm + -
Profesionální skartovací stroj EBA

2326 C 2 x 15 mm

Výrobce: EBA

Robustní skartovač se vstupní šířkou 260 mm, vhodný pro stálý provoz. Kapacita skartace až 17 listů 70g/m2 papíru v řezu na částice 2×15 mm. Kontrolní světelná indikace aktuálního zatížení ECC, velký objem odpadního koše 100 L. Popis: „SPS“ – patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim „ZERO ENERGY“ (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by). Vícefunkční přepínač „EASY-SWITCH“ s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu, „ECC“ – elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci, automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru, nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám, výkonný motor 640 W pro stálý provoz, vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 125L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd, mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 100 L, lze v něm používat odpadní pytle, vyrobeno v Německu. Rozměry (V x Š x H): 926×495×470 mm. Hmotnost: 48 kg.

Produktový list - 2326 C 2 x 15 mm

Hmotnost 48.00 kgBěžná cena 23.990 Kč

22.190Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 2326 C 4 x 40 mm + -
Profesionální skartovací stroj EBA

2326 C 4 x 40 mm

Výrobce: EBA

Robustní skartovač se vstupní šířkou 260 mm, vhodný pro stálý provoz. Kapacita skartace až 27 listů 70g/m2 papíru v řezu na částice 4×40 mm. Kontrolní světelná indikace aktuálního zatížení ECC, velký objem odpadního koše 100 L. Popis: „SPS“ – patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim „ZERO ENERGY“ (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by). Vícefunkční přepínač „EASY-SWITCH“ s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu, „ECC“ – elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci, automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru, nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám, možnost skartace CD/DVD nosičů, výkonný motor 640 W pro stálý provoz, vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 125L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd, mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 100 L, lze v něm používat odpadní pytle, vyrobeno v Německu. Rozměry (V x Š x H): 926×495×470 mm. Hmotnost: 48 kg.

Produktový list - 2326 C 4 x 40 mm

Hmotnost 48.00 kgBěžná cena 23.990 Kč

22.190Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 2331 S 4 mm + -
Profesionální skartovací stroj EBA

2331 S 4 mm

Výrobce: EBA

Výkonný skartovač se vstupní šířkou 310 mm, umožňuje skartovat formát A3. Kapacita skartace až 32 listů 70g/m2 papíru v řezu 4 mm. Kontrolní světelná indikace aktuálního zatížení ECC, velký objem odpadního koše 120 L. Popis: „SPS“ – patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim „ZERO ENERGY“ (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by). Vícefunkční přepínač „EASY-SWITCH“ s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu, „ECC“ – elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci, automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru, nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám, možnost skartace CD/DVD nosičů, výkonný motor 640 W pro stálý provoz, vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 140L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd, mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 120 L, lze v něm používat odpadní pytle, vyrobeno v Německu. Rozměry (V x Š x H): 930×538×470 mm. Hmotnost: 52 kg.

Hmotnost 52.00 kgBěžná cena 24.190 Kč

22.390Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 95C + -
Profesionální skartovací stroj AT

95C

Výrobce: AT

Robustní skartovací stroj se vstupem o šíří 310 mm.

 • Hmotnost (kg): 69
 • Záruka (měs): 24
 • Kapacita (listů 70g/m2): 25
 • Objem koše (L): 120
 • Pracovní šíře (mm): 310
 • Příkon W/V: 600/230
 • Rozměr řezu (mm): 3 x 25
 • Rychlost (mm/s): 50
 • Skartuje: Svorky, Sponky, CD a Platební karty
 • Funkce start/stop: Ano
 • Stupeň utajení dle GDPR: P4 - formuláře a tiskoviny s osobní adresou
 • Zpětný chod: Ano
 • Rozměr (mm): 540 x 385 x 960
 • Barva: šedá

Hmotnost 0.00 kgBěžná cena 25.571 Kč

23.390Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 325 Ci + -
Profesionální skartovací stroj Fellowes

325 Ci

Výrobce: Fellowes

Profesionální skartovací stroj do vetší kanceláře, pro 10 a více osob. Bezpečný, tichý a výkonný skartovač s velkým objemem koše 83 L. Křížový řez 4×38 mm, skartovací kapacita 24 listů 70g papíru. Atraktivní design. Elektronický start/stop, funkce zpětného chodu. Intuitivní systém obsluhy – diody informující o přeplnění a vyjmutém koši. Skartovač je určen k nepřetržité práci. Snadno si poradí i se skartací sponek z kancelářských sešívaček, kreditních karet nebo CD a DVD. Bezpečnostní stupeň dle DIN 66399 – P4, bezpečnostní stupeň DIN karty – T2, bezpečnostní stupeň DIN CD – O1. Oddělený vstup pro skartaci CD nebo plastových karet. Kolečka s aretací pro snadnou manipulaci. Rychlost skartace až 4 m/min. Rozměry: 51×46×88 cm (ŠxHxV). Hmotnost: 40 kg. Funkce: Systém Safe Sense™ – automatické zastavení skartovacího stroje při dotyku rukou v oblasti vstupního otvoru. Pokročilý systém JAM PROOF – funkce, která zabrání uvíznutí papíru a pomáhá provádět skartaci odolného materiálu. SilentShred™ – funkce, která minimalizuje zatížení hlukem při skartování. Energy Savings System™ – funkce úspory energie vypíná zařízení po 2 min nečinnosti. CONTINUOUS DUTY™ – motor je určen k nepřetržité prá­ci.

Hmotnost 40.00 kgBěžná cena 25.720 Kč

24.390Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 90MC + -
Profesionální skartovací stroj AT

90MC

Výrobce: AT

Robustní skartovací stroj se vstupem o šíři 310 m a řezem 2 x 10 mm.

 • Zpětný chod: Ano
 • Stupeň utajení dle GDPR: P5 - osobní informace zaměstnanců, majetkové poměry, plat
 • Funkce start/stop: Ano
 • Skartuje: Svorky, Sponky, CD a Platební karty
 • Rychlost (mm/s): 41,6
 • Pracovní šíře (mm): 310
 • Objem koše (L): 100
 • Kapacita (listů 70g/m2): 20
 • Záruka (měs): 24
 • Hmotnost (kg): 67
 • Rozměr řezu (mm): 2 x 10
 • Rozměr (mm): 540 x 385 x 960
 • Barva: šedá

Hmotnost 0.00 kgBěžná cena 27.000 Kč

24.590Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 2331 C 2 x 15 mm + -
Profesionální skartovací stroj EBA

2331 C 2 x 15 mm

Výrobce: EBA

Výkonný skartovač se vstupní šířkou 310 mm, umožňuje skartovat formát A3. Kapacita skartace až 17 listů 70g/m2 papíru v řezu 2×15 mm. Kontrolní světelná indikace aktuálního zatížení ECC, velký objem odpadního koše 120 L. Popis: „SPS“ – patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim „ZERO ENERGY“ (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by). Vícefunkční přepínač „EASY-SWITCH“ s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu, „ECC“ – elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci, automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru, nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám, výkonný motor 640 W pro stálý provoz, vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 140L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd, mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 120 L, lze v něm používat odpadní pytle, vyrobeno v Německu. Rozměry (V x Š x H): 930×538×470 mm. Hmotnost: 52 kg.

Hmotnost 52.00 kgBěžná cena 26.690 Kč

24.690Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 2331 C 4 x 40 mm + -
Profesionální skartovací stroj EBA

2331 C 4 x 40 mm

Výrobce: EBA

Výkonný skartovač se vstupní šířkou 310 mm, umožňuje skartovat formát A3. Kapacita skartace až 27 listů 70g/m2 papíru v řezu 4×40 mm. Kontrolní světelná indikace aktuálního zatížení ECC, velký objem odpadního koše 120 L. Popis: „SPS“ – patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim „ZERO ENERGY“ (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by). Vícefunkční přepínač „EASY-SWITCH“ s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu, „ECC“ – elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci, automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru, nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám, možnost skartace CD/DVD nosičů, výkonný motor 640 W pro stálý provoz, vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 140L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd, mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 120 L, lze v něm používat odpadní pytle, vyrobeno v Německu. Rozměry (V x Š x H): 930×538×470 mm. Hmotnost: 52 kg.

Hmotnost 52.00 kgBěžná cena 26.690 Kč

24.690Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 120SC2 (SP2) 5,8 mm + -
Profesionální skartovací stroj INTIMUS

120SC2 (SP2) 5,8 mm

Výrobce: INTIMUS

Nový obchodní název platný od roku 2019: Skartovač INTIMUS 120 SP2 5,8 mm
 • Multifunkční skupinová skartovačka
 • Skartuje papír, CD, DVD, floppy disky, kancelářské sponky i kreditní karty
 • Skartuje v proužku 5,8 mm až 38 listů papíru 70 g/m² a až 35 listů A4 80 g/m²
 • Šíře skartace digitálních médií: 8 mm
 • Pracovní šíře 310 mm
 • Objem odpadové nádoby 120 l
 • Automatické spouštění fotobuňkou
 • Zpětný chod při přeplnění papírem
 • Jednoduchá obsluha díky sdruženému ovladači i-control
 • Samostatné řezací mechanismy a odpadové nádoby pro papír a digitální média
 • Inovativní systém tlumení snižuje hlučnost
 • Funkce EcoLogic snižuje spotřebu energie
 • Kolečka pro jednoduchou manipulaci

Hmotnost 56.70 kgBěžná cena 28.031 Kč

27.990Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 120CC4 (CP5) 1,9x15 mm. + -
Profesionální skartovací stroj INTIMUS

120CC4 (CP5) 1,9x15 mm.

Výrobce: INTIMUS

Nový obchodní název platný od roku 2019: Skartovač INTIMUS 120 CP5 1,9x15 mm
 • Multifunkční skupinová skartovačka
 • Skartuje papír, CD, DVD, floppy disky, kancelářské sponky i kreditní karty
 • Skartuje v příčném řezu 1,9x15 mm až 17 listů papíru 70 g/m² a až 15 listů A4 80 g/m²
 • Šíře skartace digitálních médií: 8 mm
 • Pracovní šíře 310 mm
 • Objem odpadové nádoby 120 l
 • Automatické spouštění fotobuňkou
 • Zpětný chod při přeplnění papírem
 • Jednoduchá obsluha díky sdruženému ovladači i-control
 • Samostatné řezací mechanismy a odpadové nádoby pro papír a digitální média
 • Inovativní systém tlumení snižuje hlučnost
 • Funkce EcoLogic snižuje spotřebu energie
 • Kolečka pro jednoduchou manipulaci

Hmotnost 56.70 kgBěžná cena 31.913 Kč

31.890Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 3140 S 6 mm + -
Profesionální skartovací stroj EBA

3140 S 6 mm

Výrobce: EBA

Skartovač pro zpracování vysokého objem skartovaného materiálu. Vstupní šířka 400 mm, umožňuje skartovat formát A3. Kapacita skartace až 41 listů 70g/m2 papíru v řezu 6 mm. Kontrolní světelná indikace aktuálního zatížení ECC, velký objem odpadního koše 165 L. Popis: „SPS“ – patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim „ZERO ENERGY“ (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by.) Vícefunkční přepínač „EASY-SWITCH“ s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu, „ECC“ – elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci, automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru, nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám, snadná skartace CD/DVD nosičů, výkonný motor 1300 W, napájení jednofázové 230V/50Hz, vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 210 L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd, mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 165 L, lze v něm používat odpadní pytle, vyrobeno v Německu. Rozměry (V x Š x H): 970×640×590 mm. Hmotnost: 82 kg.

Produktový list - 3140 S 6 mm

Hmotnost 82.00 kgBěžná cena 39.900 Kč

36.890Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 99C HD + -
Profesionální skartovací stroj AT

99C HD

Výrobce: AT

Robustní skartovací stroj s kapacitou 40 listů.

 • Hmotnost (kg): 79
 • Záruka (měs): 24
 • Kapacita (listů 70g/m2): 40
 • Objem koše (L): 130
 • Pracovní šíře (mm): 310
 • Příkon W/V: 1200/230
 • Rozměr řezu (mm): 4 x 40
 • Rychlost (mm/s): 60
 • Skartuje: Svorky, Sponky, CD a Platební karty
 • Funkce start/stop: Ano
 • Stupeň utajení dle GDPR: P4 - formuláře a tiskoviny s osobní adresou
 • Zpětný chod: Ano
 • Rozměr (mm): 580 x 470 x 895
 • Barva: šedo-černá

Hmotnost 0.00 kgBěžná cena 45.845 Kč

41.090Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 3140 C 2 x 15 mm + -
Profesionální skartovací stroj EBA

3140 C 2 x 15 mm

Výrobce: EBA

Skartovač pro zpracování vysokého objem skartovaného materiálu. Vstupní šířka 400 mm, umožňuje skartovat formát A3. Kapacita skartace až 18 listů 70g/m2 papíru v řezu na částice 2×15 mm. Kontrolní světelná indikace aktuálního zatížení ECC, velký objem odpadního koše 165 L. Popis: „SPS“ – patentované bezpečnostní a ochranné funkce: elektronicky řízená jistící klapka v místě vstupu, automatický zpětný chod při ucpání papírem a následné vypnutí, automatické vypnutí po naplnění odpadní nádoby, elektronická kontrola uzavření dvířek podstavy, dvoustupňové jištění motoru, úsporný režim „ZERO ENERGY“ (absolutní vypnutí odběru el. energie po 30 min ve stavu Stand-by). Vícefunkční přepínač „EASY-SWITCH“ s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu, „ECC“ – elektronický světelný ukazatel aktuálního zatížení při skartaci, automatická start/stop funkce pomocí optického senzoru, nože z tvrzené speciální oceli odolné vůči kancelářským sponkám, výkonný motor 1300 W, napájení jednofázové 230V/50Hz, vysoce kvalitní dřevěná skříňka (objem 210 L) s odolným kováním a kolečky pro pojezd, mechanicky odolný snadno uchopitelný plastový odpadní koš objemu 165 L, lze v něm používat odpadní pytle, vyrobeno v Německu. Rozměry (V x Š x H): 970×640×590 mm. Hmotnost: 87 kg.

Produktový list - 3140 C 2 x 15 mm

Hmotnost 87.00 kgBěžná cena 44.990 Kč

41.590Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 0101 - Hard Disk + -
Profesionální skartovací stroj EBA

0101 - Hard Disk

Výrobce: EBA

EBA 0101 HDP je výkonné zařízení sloužící k fyzickému ničení pevných disků. Ke znehodnocení disku dochází jeho kompletním provrtáním, čímž se data, uložená na disku, stávají nedostupnými. Provrtáním disku dochází jak k poškození mechanických částí disku tak i základní desky. Tento způsob znehodnocení pevného disku odpovídá stupni bezpečnosti H3 dle normy DIN 66399.Skartovač EBA 0101 HDP je vhodný ničení pevných disků 3.5“ nebo 2.5“. Nastavitelná podávací šachta je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, k jednoduchému nastavení požadovaného rozměru podávací šachty (3.5“ nebo 2.5“) je určena praktická posuvná páčka. Podávací šachta je dále vybavena průhlednou bezpečnostní záklopkou, která je vyrobena z nerozbitného plastu. Samotná raznice je vyrobena z tvrzené, poniklované oceli.Podávací šachta je v průběhu skartace osvětlena integrovanými LED diodami. Po dokončení skartace je možné jednoduše otevřít dno podávací šachty a znehodnocený disk nechat vypadnout do praktického plastového koše umístěného uvnitř skříňky skartovače. Vysoce kvalitní dřevěná skříňka skartovače s odolným kováním a pojezdovými kolečky.Pro zlepšení komfortu obsluhy je skartovač vybaven balíčkem bezpečnostních a ochranných funkcí SPS:- Bezpečnostní, elektronicky kontrolovaná, sklápěcí bezpečnostní klapka podávací šachty.- Vícefunkční přepínač „EASY-SWITCH“ s přehledným menu a barevnou světelnou signalizací provozu.- Automatický zpětný chod při ucpání

 • Automatický STOP po dokončení skartace.- Sensor pro automatické odstavení skartovače po naplnění odpadního koše.- Elektronická kontrola uzavření dvířek skříňky skartovače.- Tichý a výkonný, jednofázový motor určený pro nepřetržitou skartace.- Robustní dvojitý pohon s plně uzavřenou skříní převodového mechanismu. Formát skartovaných disků : 3.5“ nebo 2.5“.Doba skartovacího cyklu cca : 15 s.Rozměry (VxŠXH): 850×495×470 mm. Příkon motoru : 640 W.Napájení : 230V/50Hz. Hmotnost: 63 kg. Vyrobeno v Německu

Hmotnost 0.00 kgBěžná cena 51.990 Kč

48.090Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj IDEAL 0101 HDP + -
Profesionální skartovací stroj Ideal

IDEAL 0101 HDP

Výrobce: Ideal

 • Typ řezu mm: 2,5"/3,5"
 • Stupeň utajení (DIN 66399): H-3
 • Výkon listů 70/80g: 15 ks/s
 • Skartuje: HD

Hmotnost 0.00 kgBěžná cena 53.850 Kč

50.590Do 7 dnů

Profesionální skartovací stroj 120C + -
Profesionální skartovací stroj AT

120C

Výrobce: AT

Robustní skartovací stroj s šíří vstupu 420 mm.

 • Zpětný chod: Ano
 • Stupeň utajení dle GDPR: P4 - formuláře a tiskoviny s osobní adresou
 • Funkce start/stop: Ano
 • Rychlost (mm/s): 60
 • Rozměr řezu (mm): 4 x 30
 • Příkon W/V: 690/230
 • Pracovní šíře (mm): 420
 • Objem koše (L): 140
 • Kapacita (listů 70g/m2): 28
 • Záruka (měs): 24
 • Hmotnost (kg): 85
 • Rozměr (mm): 695 x 495 x 855
 • Barva: šedá

Hmotnost 0.00 kgBěžná cena 65.571 Kč

59.690Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj 175SC2 (SP2) 5,8 + -
Profesionální skartovací stroj INTIMUS

175SC2 (SP2) 5,8

Výrobce: INTIMUS

Nový obchodní název od roku 2019: Skartovač INTIMUS 175SP2 5,8
 • Multifunkční skupinová skartovačka
 • Typ 1 (pro vyhrazené)
 • Skartuje papír, CD, DVD, floppy disky, kancelářské sponky i kreditní karty
 • Skartuje v proužku 5,8 mm až 70 listů papíru 70 g/m² a až 60 listů A4 80 g/m²
 • Pracovní šíře 405 mm
 • Objem odpadové nádoby 175 l
 • Automatické spouštění fotobuňkou
 • Zpětný chod při přeplnění papírem
 • Jednoduchá obsluha díky sdruženému ovladači i-control
 • Inovativní systém tlumení snižuje hlučnost
 • Funkce EcoLogic snižuje spotřebu energie
 • Kolečka pro jednoduchou manipulaci

Hmotnost 119.00 kgBěžná cena 68.257 Kč

68.290Do 3 dnů

Profesionální skartovací stroj IDEAL 0201-OMD + -
Profesionální skartovací stroj Ideal

IDEAL 0201-OMD

Výrobce: Ideal

 • Typ řezu mm: 2,2 x 4
 • Stupeň utajení (DIN 66399): O-5
 • Výkon listů 70/80g: max. 2500 ks/hod.
 • Objem koše: 100
 • Skartuje: CD

Hmotnost 0.00 kgBěžná cena 92.750 Kč

86.390Do 7 dnů

Profesionální skartovací stroj IDEAL 4605 CC + -
Profesionální skartovací stroj Ideal

IDEAL 4605 CC

Výrobce: Ideal

 • Typ řezu mm: 2 x15
 • Stupeň utajení (DIN 66399): 5
 • Výkon listů 70/80g: 35-40/29-34
 • Objem koše: 230
 • Skartuje: S K CD FD

Hmotnost 256.00 kgBěžná cena 169.500 Kč

162.000Do 7 dnů

Profesionální skartovací stroj IDEAL 4605 CC + -
Profesionální skartovací stroj Ideal

IDEAL 4605 CC

Výrobce: Ideal

 • Typ řezu mm: 4 x 60
 • Stupeň utajení (DIN 66399): 3
 • Výkon listů 70/80g: 65-70/55-60
 • Objem koše: 230
 • Skartuje: S K CD FD

Hmotnost 256.00 kgBěžná cena 169.500 Kč

162.000Do 7 dnů

Profesionální skartovací stroj IDEAL 4107 + -
Profesionální skartovací stroj Ideal

IDEAL 4107

Výrobce: Ideal

 • Typ řezu mm: 6
 • Stupeň utajení (DIN 66399): 2
 • Výkon listů 70/80g: 90-110/75-95
 • Objem koše: 300
 • Skartuje: S K CD FD

Hmotnost 350.00 kgBěžná cena 203.389 Kč

188.000Do 7 dnů

Profesionální skartovací stroj IDEAL 4107 CC + -
Profesionální skartovací stroj Ideal

IDEAL 4107 CC

Výrobce: Ideal

 • Typ řezu mm: 6 x 50
 • Stupeň utajení (DIN 66399): 3
 • Výkon listů 70/80g: 80-90/68-78
 • Objem koše: 300
 • Skartuje: S K CD FD

Hmotnost 350.00 kgBěžná cena 232.429 Kč

215.000Do 7 dnů

Profesionální skartovací stroj IDEAL 5009-2 CC + -
Profesionální skartovací stroj Ideal

IDEAL 5009-2 CC

Výrobce: Ideal

 • Typ řezu mm: 8 x 40-80
 • Stupeň utajení (DIN 66399): 2
 • Výkon listů 70/80g: 600-700/500-600
 • Objem koše: 300
 • Skartuje: S K HD

Hmotnost 1130.00 kgBěžná cena 725.988 Kč

673.000Do 7 dnů

Profesionální skartovací stroj IDEAL 5009-3 CC + -
Profesionální skartovací stroj Ideal

IDEAL 5009-3 CC

Výrobce: Ideal

 • Typ řezu mm: 6 x 50
 • Stupeň utajení (DIN 66399): 3
 • Výkon listů 70/80g: 300-400/200-350
 • Objem koše: 300
 • Skartuje: S K HD

Hmotnost 1130.00 kgBěžná cena 765.313 Kč

708.000Do 7 dnů